Belgium

Hefboom voor sociaal en duurzaam ondernemen (transnational coordination)

 

Valérie Carrette

valerie.carrette@hefboom.be

 

HIVA, University of Leuven

 

 

Peter De Cuyper

peter.decuyper@kuleuven.be 

Vluchtelingenwerk Vlaanderen

Refugees in Action 

 

Pascal Debruyne - Aarnout Lanckriet 

info@vluchtelingenwerk.be 

 



Finland

GRADIA, Jyväskylä Educational Consortium

 

Aino Malin 

aino.malin@gradia.fi 

 

 

GRADIA, Jyväskylä Educational Consortium

 

Ulla Koukkari-Anttonen

ulla.koukkari-anttonen@gradia.fi

 

JAMK University of Applied Sciences

 

Johanna Moilanen

johanna.moilanen@jamk.fi

 



Germany

Harz University of Applied Sciences 

 

Birgit Apfelbaum

bapfelbaum@hs-harz.be

 

Harz University of Applied Sciences 

 

Robin Radom

rradom@hs-harz.be

 


Landesnetzwerk der Migrantenorganisationen

 

Carina Grosser-Kaya

carina.grosser-kaya@lamsa.de

 

Landesnetzwerk der Migrantenorganisationen

 

Oleg Fedoseev

oleg.fedoseev@lamsa.de

 



Sweden

Integration in Sweden

 

Gabriela Anderson

gabriela@integrationinsweden.se

 

Integration in Sweden

 

Yuliana Wiborg

yuliana@integrationinsweden.se